Hvězdářská ročenka 2007
s prezentací firmy ATC viz. obr.Lze zakoupit v ceně 115,- KčK dotazům neprovedení inzerce v HR 2008:
Bohužel vzhledem k praktikám (ČAS) České astronomické společnosti a různým nekalým aktivitám jejich některých členů a po dlouhou dobu vytvářením velmi nepřátelské atmosféry, jsem odmítl na protest po mnoha letech i provedení inzerce v Hvězdářské ročence 2008.
Je známo, že HaP hl.m. Praha, která vydává Hvězdářskou ročenku, nemá nic společného s ČAS. Vždy jsem považoval inzerci mojí firmy po řadu let v Hvězdářské ročence za prestižní záležitost a velmi jsem si vždy cenil práce, kterou její autoři odváděli.


Jaromir Holubec v.r.

L.P.2009
Jako bývalý člen ČAS, České astronomické společnosti, společnosti s tak renomovaným jménem, které jsem byl dříve hrdým členem, se bohužel, čím dál tím víc musím stydět, jací někteří lidé a s jakým skrytým lidským zlem se mohou zabývat českou amatérskou astronomií. Je velmi smutné, dle zadokumentování mými přáteli, že s neustálými veřejnými internetovými výpady zamindrákovaní závistiví jedinci ČAS a další, nehodlali přestat dokonce ani na Vánoce 2008, které jsou symbolem míru a přátelství a pak i na nový rok 2009.
****

"Hajzlové české astronomie" - odkaz, který byl zřízen pro neustálé výpady zamindrákovaných a závistivých jedinců české astronomie, včetně členů ČAS, neustálý veřejný lynč pro porušování vlastních stanov ČAS předsedkyní ČAS RNDr. Evou Markovou - je dočasně znepřístupněn.

Jaromir Holubec v.r.
Hvězdářskou ročenku lze objednávat zde
Všechna práva vyhrazena.

ATC, Astro Telescope Company,
P. O. Box 75, Nordic Park, Seifertova 33, 750 02 Přerov,
e-mail: atc-astro@quick.cz
Pravidla pro komunikaci e-mailem
http://www.atc-astro.czAutorská práva vyhrazena,
jakákoliv textová i obrazová část nesmí být bez písemného souhlasu nikde uvedena, kopírována a přenášena elektronickým a jiným způsobem

Copyright by ATC